Turniej Mikołajkowy 2014

4 grudnia 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu ZTT KT Return Zamość pod patronatem Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość na zakończenie „Programu powszechnej nauki gry w tenisa Tenis 10” zorganizował dla wszystkich dzieci z przedszkoli, biorących udział w w/w programie zabawy tenisowe pt. „Mikołaj tez gra w tenisa”.

W zawodach wzięło udział ponad 600 dzieci z 9 przedszkoli z Zamościa. Na zakończenie każda grupa uczestnicząca w zabawach otrzymała paczkę ze słodyczami od tenisowego Mikołaja oraz zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

„Mikołaj też gra w tenisa” – to nasze wspólne przedsięwzięcie z myślą o dzieciach ich uśmiechu i radości. Nasze podziękowanie składamy wszystkim przedszkolom biorącym udział tak w programie powszechnej nauki gry w tenisa jak i w zabawach tenisowych. Sądzimy, że nasz pomysł na poznanie dyscypliny sportu jaką jest tenis pozwoli zachęcić dzieci z Waszych Przedszkoli do korzystania z naszej oferty szkoleniowej również w 2015 r.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wspierali nas w tym programie tj:
OSM w Krasnymstawie, Drukarnia „Attyla” s.j. Władysław i Jacek Kardasz, Firma „HART” Piotr Siłka, PGK Sp. z o. o. w Zamościu, Mars Dystrybucja oddział w Zamościu, Klub BOHEMA Janusz Kitka, Transport Kornet International Tadeusz Kornet, „SPORTDRUK” Zamość, Firma „SERVO”

Dziękujemy wszystkim mediom za patronat medialny nad programem i zabawami mikołajkowymi w Returnie.

Liczymy na kontynuowanie tego programu pod patronatem Urzędu Miasta Wydziału Edukacji i Sportu w Zamościu oraz wsparcie ze strony firm, jak również ze strony mediów patronat medialny w roku 2015.

partnerzy_mikolajki